Niektórzy z naszych czytelników zainteresowani produktami Neets prosili o film ilustrujący działanie najprostszego z dostępnych systemów – Quebec. Korzystając z instalacji na stoisku duńskiego producenta podczas ISE 2016, przygotowaliśmy krótki film pokazujący Quebec w akcji.

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą: duńskie systemy sterowania Neets to niezwykle intuicyjne rozwiązania, których główną misją jest oszczędność czasu na wszystkich etapach: przygotowania projektu, wdrażania i użytkowania. Przeznaczone dla małych, średnich, a także dużych sal systemy Neets są niezwykle elastyczne. Przekrój oferty jest na tyle szeroki, iż pozwala na bardzo precyzyjne dobranie urządzenia do istniejących potrzeb.

Obraz1

 

Neets Quebec to najprostszy i najbardziej bezobsługowy system dostępny w dwóch wersjach:
– II –  wyposażona w port VGA oraz HDMI
– III –  wyposażona w dwa porty HDMI.

Samo urządzenie jest niewidocznym elementem systemu i tak jak na filmie powyżej, jego obsługa polega po prostu na podłączeniu kabla VGA / HDMI do laptopa. Resztą zajmuje się Quebec -> wykrywa źródło, włącza projektor i rozwija ekran.

neets-control-quebec-iii-side-view

Konfiguracja najprostszej jednostki Neets odbywa się za pomocą Project Designera – narzędzia dostarczanego przez Neets, które służy do projektowania wszystkich systemów w ofercie duńskiego producenta. W skrócie: do sterowania ekranem służą 2 porty I/O do których podłączamy przekaźniki (również w ofercie Neets), natomiast projektorem sterujemy za pomocą RS232. Do pozostałego portu I/O możemy podłączyć np. czujnik ruchu, który również można zintegrować z systemami Neets.

Przechwytywanie

Przechwytywanie2

 

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej na temat systemów sterowania Neets – zapraszamy do kontaktu!