Jesteśmy

VIDIS_LOGO_BASIC_CMYK

czytaj: wyspecjalizowanym dystrybutorem sprzętu prezentacyjnego oraz biurowego. Reprezentujemy w Polsce znane, światowe marki – liderów rynku w swoich kategoriach.

Nasze flagowe produkty to projektory. To właśnie od nich ViDiS rozpoczął swoją działalność. Kolejnym krokiem było rozszerzenie oferty o produkty będące idealnym uzupełnieniem oferty projektorów – m.in. ekrany projekcyjne i dedykowane uchwyty. Równocześnie, za pomocą takich rozwiązań jak tablice oraz monitory interaktywne, zaczęliśmy wprowadzać do sali lekcyjnych i konferencyjnych interaktywność na szeroką skalę.


Jesteśmy również producentem,

a w naszym portfolio znaleźć można dwie marki:

Pod marką Avtek oferujemy produkty interaktywne oraz akcesoria prezentacyjne. Avtek to obecnie jedna z czołowych marek jeśli chodzi o produkty takie jak ekrany projekcyjne i systemy mocowań do projektorów.


Defenzo to przede wszystkim produkty lifestyle’owe oraz promujące zdrowy tryb życia. Na debiut marki składały się takie produkty jak rewelacyjnie zaprojektowane głośniki bezprzewodowe bluetooth, niezwykle wytrwałe powerbanki oraz masażery.

Doświadczenie

Wieloletnia obecność na rynku oraz ilość rozwiązań i produktów, która przeszła przez nasze ręce pozwoliła nam nabrać niezbędnego doświadczenia i wiedzy, szczególnie w takich dziedzinach jak projektory czy produkty interaktywne. Właśnie tymi obserwacjami i wiedzą na temat nowych technologii chcemy podzielić się na naszym oficjalnym blogu, aby ułatwić użytkowników dokonanie wyboru i późniejsze użytkowanie.

Gdzie docieramy?

Odbiorcami naszych produktów są przede wszystkim osoby oraz organizacje, które szukają rozwiązań nowoczesnych, skutecznych i dopasowanych do różnych wymagań budżetowych. Bardzo ważny jest dla nas sektor edukacyjny – wyposażyliśmy wiele sali lekcyjnych w produkty interaktywne. Nasze produkty można znaleźć również w prestiżowych lokalizacjach – w muzeach, teatrach czy aulach. Kolejne naturalne środowisko to sale konferencyjne – zarówno te niewielkie jak i duże, wymagające profesjonalnego wyposażenia. Na tym jednak lista się nie zamyka.

Jaka jest nasza misja?

Nasze motto to współpraca. Dzięki kooperacji ze wszystkimi stronami: producentami, instalatorami i użytkownikami końcowymi dostarczamy produkty, które są w stanie sprostać wyzwaniom rynku. Dobra znajomość światowych trendów pozwala nam również wprowadzać na polski rynek innowacyjne rozwiązania dostępne dla odbiorców z każdym budżetem. Naszą jest również obsługa posprzedażowa – szybko reagujemy na wszelkie zgłoszenia techniczne dzięki własnemu centrum serwisowemu.

Wspieramy naszych partnerów także na płaszczyźnie marketingowej i promocyjnej.

Rozwinięciem idei współpracy jest także ten blog, który ma być źródłem wiedzy i opinii na tematy związane z branżą i najnowszymi technologiami.