Poniżej pozwoliliśmy zamieścić sobie listę ciekawych stron, które warto odwiedzać. Zawartość różnorodna: od narzędzi dla instalatorów, po blogi technologiczne czy kanały na YouTube. Łączy je jedno: wysokiej jakości treść.Wystarczy kliknąć w baner, aby przejść do witryny.

Listę jest ciągle aktualizowana, dlatego jeśli znacie ciekawe miejsca w sieci to napiszcie do nas!

 

PJ_Central_HighlyRated

Świetna strona dla użytkowników projektorów oraz instalatorów – uwagę zwraca zwłaszcza rewelacyjny kalkulator odległości – narzędzie niezbędne dla ludzi z branży.


antyweb_1

Blog technologiczny – świetne źródło informacji na temat nowych technologii oraz trendów. Sporo ciekawych artykułów i przemyśleń. Od czasu do czasu zdarzają się również materiały na temat projektorów czy digital signage.


projectorpeople

Najciekawszy kanał na youtube dotyczący projektorów – testy, unboxing oraz przydatne instruktaże.  (Najciekawszy póki [blog]vidis nie rozbuduje swojej bazy materiałów 😉 )


hdtvbardzopolecamy

Jeżeli poszukujecie TV lub projektora do salonu – to jest miejsce gdzie warto szukać recenzji, porad i artykułów typu: Najlepszy projektor do 3000 pln.


interaktywne

Jedna z naszych autorskich stron – przystosowana do obsługi dotykiem i zawierająca opisy produktów + ciekawe realizacje + wskazania gdzie warto szukać interaktywnych treści. Zupełnie nieobiektywnie: POLECAMY!