BLOGVIDIS3

Blog jest miejscem przeznaczonym nie tylko dla naszych klientów, ale także dla wszystkich zainteresowanych technologiami będącymi w sferze operacyjnej naszej firmy. Krok ten jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku. Będziemy udostępniać ciekawe materiały, podpowiadać rozwiązania, testować urządzenia i zapowiadać nowości.

Wśród materiałów znajdą się przede wszystkim:

  • Zapowiedzi nowych produktów z oferty ViDiS – i to zanim pojawią się na rynku. Prawdziwe wikileaks vidiLeaks
  • Wideotesty i recenzje – aby poznać produkt lepiej – jeszcze przed zakupem.
  • Poradniki – dla tych, którzy szukają konkretnych rozwiązań sprzętowych oraz dla tych co mają już urządzenia, a poszukują klasycznych „how-to”.
  • Relacje – z wydarzeń w których uczestniczymy oraz tych które sami organizujemy, a także z najciekawszych projektów zrealizowanych przy naszej pomocy.
  • Komentarze do aktualnych trendów, wydarzeń branżowych i technologii.
  • Warto zajrzeć – w tym dziale umieścimy sugestie ciekawych miejsc w sieci i poza nią, np. interesujące strony internetowe czy inwestycje z wykorzystaniem naszych produktów

Zachęcamy do dyskusji i wyrażania własnych opinii. Obok naszych materiałów zawsze znajdzie się miejsce na Wasze wypowiedzi oraz zadawanie pytań. Ale to nie wszystko – oprócz komentarzy można również współuczestniczyć w przygotowywaniu materiałów i proponować tematy, które powinniśmy poruszyć. Jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy.

Podsumowując: Zapraszamy do lektury i współtworzenia:

BLOGVIDIS3