Jak przystało na jednego z najpopularniejszych producentów monitorów interaktywnych w Europie – CTOUCH z klasą zaprezentował się na edukacyjnych targach BETT w Londynie. 

Tegoroczne targi Bett trwały 4 dni i upłynęły pod znakiem kompletnych rozwiązań (głównie software’owych) dedykowanych dla edukacji oraz innowacyjnych start-up’ów, wśród których warto wymienić chociażby Explain Everything – aplikację do Objaśniania Wszystkiego. Więcej na temat aplikacji oraz twórców  możecie przeczytać w bardzo ciekawym artykule dostępnym TUTAJ.


 

Dostawcy sprzętu także stanowili mocna grupę, która posiadała najefektowniejsze i najbardziej imponujące stanowiska. Wśród nich nie mogło zabraknąć naszej zaprzyjaźnionej marki CTOUCH.

Wśród nowości zaprezentowanych przez holenderskiego producenta przede wszystkim trzeba wymienić:

  • monitory serii Leddura XTS wraz z akcesoriami – Connection Box (zwiększenie liczby dostępnych złączy) oraz Interactive Pen (interaktywny pisak)
  • monitory serii Laser Plus, które powinny zadebiutować w tym roku
  • uWand – interaktywne narzędzie do sterowania monitorem bez dotykania powierzchni – działające na zasadzie pilota do Nintendo Wii
  • CTOUCH collaboration hub – oprogramowanie do łączenia się z innymi użytkownikami bez ograniczeń ze względu na odległość

Więcej szczegółów na temat powyższych rozwiązań postaramy się dostarczyć wkrótce, póki co zapraszamy do galerii, gdzie znajdą Państwo zdjęcia ze stoiska CTOUCH.