Dobre wieści napłynęły do nas z Danii. Neets – producent intuicyjnych systemów sterowania certyfikował monitory Avtek z serii Pro uznając je za kompatybilne ze swoimi urządzeniami.

snip_20160201123653

Co to w praktyce oznacza? Otóż każdy, kto będzie chciał w jednej instalacji skonfigurować system sterowania Neets i monitor Avtek, np. tworząc nowoczesną, zautomatyzowaną salę konferencyjną,  będzie miał znacznie ułatwione zadanie i zaoszczędzi sporo czasu.

 

Neets nyt logo oplæg

 

Technicy z Neets stworzyli dedykowane sterowniki do monitorów Avtek, które są dostępne w bazie oprogramowania Project Designer 1.7, dzięki czemu projektując system nie trzeba będzie tworzyć sterowników samodzielnie. Sterowanie dostępne jest za pomocą protokołu RS232 – wystarczy połączyć jednostkę Neets z monitorem Avtek za pomocą kabla RS232 i już możemy zdalnie zarządzać urządzeniem.

IMG_0926

Sterownik został stworzony od podstaw i sprawdzony przez ekipę Neets, dzięki czemu mamy pewność właściwego. Co więcej, Duńczykom monitor Avtek spodobał się tak bardzo, że odkupili od nas egzemplarz, który wysłaliśmy do opracowania sterowników. Od teraz odwiedzając salę konferencyjną Neets goście mogą podziwiać taki widok:

Neets_avtek_siedziba2

 

Przy okazji z radością informujemy, że dostępna jest nowa wersja oprogramowania Project Designer opatrzona numerem 1.7. Oprócz szeregu drobnych poprawek można znaleźć sporo interesujących nowości:

·         możliwość łatwej podmiany urządzeń w projektach,

·         przykładowe projekty dostępne z menu tworzenia nowego projektu,

·         wsparcie dla Relay-4 oraz Relay-8 w urządzeniu Echo Plus (przez LAN),

·         możliwość zabezpieczenia projektu hasłem,

·         autozapis projektów w trakcie edycji,

·         pełne wsparcie dla Windows 10,

·         oraz wiele innych – pełna lista zmian w języku angielskim dostępna TUTAJ.

Neets Project Designer to proste w obsłudze oprogramowanie służące do tworzenia, konfigurowania i wgrywania projektów do systemów sterowania Neets. Nowa wersja to kolejny krok naprzód, dzięki któremu tworzenie nawet zaawansowanych projektów jest czynnością niewymagającą umiejętności programistycznych i pozwalającą zaoszczędzić dużą ilość czasu w porównaniu do konfiguratorów innych producentów.