Już jest! Polska wersja językowa interfejsu Joan Meeting Room Assistant jest już dostępna! Jak zmienić język i jak prezentuje się polszczyzna na ekranie e-ink? Zapraszamy do lektury!

Dla wszystkich, którzy nie znają Joan polecam na początek zapoznać się z poprzednim artykułem, gdzie wyjaśniamy podstawy funkcjonowania systemu.

 

joan_pl4-lr

 

Co zrobić, aby nasze urządzenia „przemówiły” po polsku?

Na początek musimy zmienić ustawienia języka na portalu Joan, który służy do zarządzania wszystkimi naszymi urządzeniami w sieci. Dla Waszej wygody stworzyliśmy krótki film instruktażowy dostępny poniżej.

 


Ważne – po zmianie języka w panelu sterowania na www musimy albo poczekać na aktualizację ustawień na serwerze (język polski pokaże się na ekranie urządzenia po kilku minutach) lub jeśli chcemy natychmiastowo zobaczyć jak wypada nasz język w akcji – musimy dodać urządzenie na nowo. Jak to zrobić? Wystarczy lektura naszego poprzedniego artykułu o Joan!

joan_pl1

Jak wygląda język polski w akcji?

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim filmem, gdzie pokazaliśmy jak wygląda interfejs w języku polskim.

 

Co dalej?

Następnym krokiem będzie dla nas przetłumaczenie portalu Joan, dzięki czemu zarządzanie wieloma urządzeniami stanie się jeszcze prostsze. Jednak już teraz obsługa nawet bardzo dużej liczby urządzeń nie stanowi problemu ze względu na przejrzystość portalu.

 

Jeżeli macie uwagi i pytania – zapraszamy do kontaktu!