Już niedługo w Amsterdamie rozpoczną się jedne z największych targów na świecie w branży AV  – Integrated Systems Europe. To niepowtarzalna okazja, aby w jednym miejscu zobaczyć setki wystawców, którzy zaprezentują wszystko co najlepsze i najnowsze w swojej ofercie. Nie zabraknie tam również marek, które znacie z oferty ViDiS.

Targi ISE odbędą się w dniach od 7 do 10 lutego w Amsterdamie na terenie olbrzymiego kompleksu konferencyjnego RAI. W tym roku przewidywana liczba wystawców sięga zawrotnej liczby 1100.  Dla profesjonalistów z branży AV ISE to przede wszystkim dobra okazja, aby zobaczyć w jakim kierunku rozwija się rynek AV i co najbardziej zajmuje gigantów rynku: Sony, Samsung, LG, Hauwei czy Panasonic. To również miejsce spotkań, gdzie można spotkać się bezpośrednio z producentami i partnerami handlowymi.

Dla tych, którzy jeszcze się nie zarejestrowali: mamy do Waszej dyspozycji kupony umożliwiające darmową rejestrację – wystarczy dać nam znać, a z chęcią się podzielimy! PS. kupony podrzucił nam  złoty partner ISE – Vivitek.

kupony

Wśród wystawców na ISE nie zabraknie naszych marek, dlatego chcieliśmy przedstawić Wam krótki przewodnik w którym znajdziecie następujące informacje:

 • jakie marki ViDiS będą się wystawiać
 • gdzie się znajdują ich stoiska
 • dlaczego warto do nich zajrzeć.

Szczegółową mapę targów znajdziecie na stronie ISE -> wystarczy wpisać numer stoiska lub nazwę marki, aby znaleźć dokładną lokalizację.

Dla tych, którzy nie pojawią się w Amsterdamie przygotujemy specjalny materiał po targach, który streści najciekawsze nowości. Póki co zapraszamy do naszego przewodnika oraz do obejrzenia poprzedniej relacji.


 

Casio – projektory Laser&LED

gdzie:
1-F120

Dlaczego warto

 • cała oferta Casio w jednym miejscu
 • nowości w wysokich jasnościach
 • porównania z konkurencją head-to-head

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w ofercie ViDiS pokaże cały przekrój swojej aktualnej oferty projektorów Laser&LED. Począwszy od budżetowych XJ-V2 po multimedialny kombajn XJ-F210WN. Oczekiwane są również nowości w segmencie projektorów o wyższej jasności (krążą plotki o 5000 ANSI lm), ale Casio stara się trzymać wszystko w tajemnicy, aby zaskoczyć na ISE. Także szczegóły poznamy na miejscu.

casio

 


 

Neets – systemy sterowania

gdzie:
3-A117

Dlaczego warto:

 • Nowe systemy sterowania
 • Pełna oferta w działaniu
 • Specjaliści Neets na miejscu
 • …Dumle!

Duński producent systemów sterowania pokaże na pewno nową jednostkę sterującą TanGo, która plasuje się pomiędzy klawiaturową Sierrą II, a systemem rackowym Alfa II. Z przecieków wiemy również, że mamy szansę zobaczyć kilka ciekawych nowości, np. dotykowy tablet do interfejsu graficznego. Wizyta na stoisku Neets to również niecodzienna szansa, aby skonsultować problemy techniczne czy nietypowe wymagania klienta bezpośrednio u załogi technicznej – co pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości. No i oczywiście na deser Dumle, które są znakiem rozpoznawczym Neets.

tango-hero-1140x590


 

Qomo – edukacja

gdzie:
13-C80

Dlaczego warto:

 • Nowe monitory (nowa seria) i pulpity sterujące
 • Flow!Works PRO 2.0 – najnowsze oprogramowanie do tablic i monitorów

W tym roku Qomo koncentruje się na monitorach i to one będą stanowić trzon stoiska. Z informacji, które otrzymaliśmy na ISE zadebiutuje nowa seria Journey z wbudowanym Androidem, które będzie miał wygodny interfejs dostosowany do obsługi monitorów interaktywnych. Zadebiutują także akcesoria do tablic interaktywnych – aktywny pisak i opcjonalna półka interaktywna oferująca nie tylko zmianę kolorów, ale także dowolnie konfigurowalne przyciski skrótów. Poza tym pojawią się QClicki (systemy do głosowania) oraz wizualizery, które Qomo sprzedaje głównie w Stanach Zjednoczonych.

qomo2


 

CTOUCH – monitory interaktywne

gdzie:
AV News Business Lounge – Elicium Centre (hala 13)

Dlaczego warto:

 • Nowe akcesoria CTOUCH dla spotkań biznesowych
 • Lexinus w nowej odsłonie

Po zeszłorocznej absencji na ISE CTOUCh wraca na salony! Debiutująca w 2016 roku Seria Laser Air +, którą zdążyliśmy już opisać okazała się monitorem niemal kompletnym, świetnym zwłaszcza w sferze audio dzięki głośnikom od JBL. Na ISE będziemy mogli ujrzeć te oraz pozostałe monitory holenderskiego producenta w akcji. CTOUCH współtworzy stoisko wraz z branżową prasą – AV News i oferuje pokazy na których będzie można ujrzeć plany produktowe marki na rok 2017. Jak zwykle otrzymamy również pakiet cennych informacji rynkowych o trendach i sprzedaży monitorów w Europie.

ctouch


 

Smart Metals – akcesoria montażowe

gdzie:
11-F115

Dlaczego warto:

 • Pełna oferta Smart Metals w jednym miejscu
 • Nowości w postaci akcesorium do monitorów i projektorów

Jeden z największych producentów akcesoriów montażowych w Europie znany jest w Polsce przede wszystkim z bardzo solidnych statywów mobilnych do monitorów interaktywnych. To jednak tylko cześć oferty na którą składają się również akcesoria do montażu projektorów, ścian wideo, tablic interaktywnych czy ciekawe rozwiązania do montażu monitorów wielkoformatowych. Z nowości pojawią się wielofunkcyjne wózki do monitorów, nowa seria uchwytów sufitowych do projektorów i monitorów. Będzie też można zobaczyć w akcji obudowy do monitorów oraz specjalne klatki do stackowania projektorów instalacyjnych.

smart-metal


 

Revolabs – systemy audio

gdzie:
11-D113

Dlaczego warto:

 • Debiut Revo na targach
 • Nowe telefony konferencyjne

Amerykański Revolabs, który zajmuje się produktami premium audio dla biznes w Amsterdamie pojawi się po raz kolejny, aby promować swoje produkty w Europie. Poza znanymi z obecnej oferty telefonami konferencyjnymi i systemami mikrofonowymi ujrzymy kilka nowości, których na tym etapie Revolabs nie chce zdradzać. Z oficjalnych zapowiedzi możemy za to wywnioskować, że głównym produktem będzie system bezprzewodowych system mikrofonowy, 2-kanałowy Executive Elite. Na stoisku będzie można zobaczyć również produkty Revolabs w działaniu z rozwiązaniami partnerów technologicznych takich jak Google, Sonic Foundry, Zoom oraz BlueJeans.

Exec-Elite-2


 

ViewSonic – projektory i monitory

gdzie:
11-A132

Dlaczego warto:

 • Pierwsze projektory 4K
 • Projektory laserowe w nowej odsłonie
 • Projektory instalacyjne bez wymiennego obiektywu PRO9000

Wywodząca się z USA marka jest regularnym wystawcą w ISE. Na stoisku będzie można zobaczyć pełną ofertę obejmującą mniej popularne w Polsce profesjonalne monitory LCD czy monitory interaktywne. Od dłuższego czasu ViewSonic intensywnie rozwija swoją ofertę projektorów do kina domowego i tutaj możemy spodziewać się największego wysypu nowości. Absolutnym hitem będzie też pierwszy projektor z rozdzielczością 4K, który ma konkurencyjny cenowo w porównaniu do rozwiązań obecnych na rynku.

A-1207


 

Vivitek – projektory i systemy Novo

gdzie:
5-R55

Dlaczego warto:

 • Nowe projektory instalacyjne
 • Nowe wersje systemów Novo
 • Qumi Full HD!
 • Impreza na stoisku

W tym roku Vivitek został złotym partnerem ISE co pozwala nam sądzić, że szykują naprawdę ciekawe nowości. Z informacji, które otrzymaliśmy (i które możemy ujawnić 😉 ) wynika, że Vivitek pokaże nowe projektory laserowe, które będą rozszerzeniem obecnej oferty (mowa tu o rewelacyjnym DU8090Z z jasnością 8k ANSI lm). Kolejne produkty zadebiutują również w kategorii akcesoriów do projektorów – czyli serii Novo. Na stoisku zobaczymy m.in. NovoDS i NovoPro w nowej odsłonie. Dla fanów serii Qumi mamy bardzo dobrą wiadomość – pojawi się model o jasności 1000 ANSI lm oraz natywnej rozdzielczości Full HD!

To jednak nie wszystko! Vivitek zgodnie ze swoim zwyczajem organizuje na swoim stoisku imprezę! Jako dystrybutor mamy przyjemność zaprosić Państwa na „Booth Party” które odbędzie się 8 lutego (środa) o godzinie 16 na stoisku Viviteka. Będzie muzyka, alkohol i załoga ViDiS! Zapraszamy do kontaktu celem zarezerwowania miejsca. Można też wypełnić formularz na stronie Vivitek.


 

Lumens – wizualizery i kamery PTZ

gdzie:
1-H127

Dlaczego warto:

 • Nowa kamera PTZ z 9-megapiskelową matrycą i rozdzielczością 4K
 • Nowe wizualizery

Od dłuższego czasu tajwański Lumens stawia na zaawansowane kamery PTZ. produkty te konkurują jakością bezpośrednio z rozwiązaniami Sony jednocześnie pozycjonując się cenowo o półkę niżej. W tym roku zadebiutuje VC-A70H 4K PTZ – nowa kamera oferująca rozdzielczość 4K i transmisję przez interfejs HDBase-T na odległość sięgającą nawet 70 metrów. Pozostałe parametry to 12-krotny optyczny zoom i rejestrowanie obrazu bez szumów nawet w słabo oświetlonym pomieszczeniach. Produkt przeznaczony jest do broadcastingu, wideokonferencji i nagrywania np. wykładów.

lumens


Dziękujemy za lekturę i życzymy udanych targów! Do zobaczenia na jednym z wielu stoisk na targach ISE w Amsterdamie!